Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Що таке оцінка ризиків, бліц-перевірка, експрес-діагностика, аналіз у Вінниці?

Image

Оцінка ризиків - це аудиторські послуги схожі з експрес-аудитом, оскільки передбачають оцінку ризиків: правових, податкових та фінансових аспектів фінансово-господарської діяльності підприємства.

Оцінка податкових ризиків відповідно включає оцінку ризиків, пов'язаних з податковою перевіркою, податками, оподаткуванням, тобто оцінку достовірності податкової звітності та повноти нарахування податків, зборів та ЄСВ, включаючи дотримання чинного законодавства (з готівкового обігу, із зовнішньоекономічної діяльності, патентуванню і ліцензуванню, РРО).

Бліц-перевірка, експрес-діагностика, аналіз, експрес-перевірка - це схожі або подібні аудиторські послуги, які передбачають те саме, що і експрес-аудит: всебічний аналіз, оцінку та діагностику фінансової та податкової звітності, ведення бухгалтерського обліку, повноту нарахування і сплати податків, зборів та ЄСВ, дотримання чинного законодавства (з готівкового обігу, із зовнішньоекономічної діяльності, патентуванню і ліцензуванню, РРО, трудового та ін.). Оцінка ризиків, оцінка податкових ризиків, бліц-перевірка, експрес-діагностика, аналіз, експрес-перевірка так само, як і експрес-аудит, проводяться в найкоротші терміни і з мінімальними витратами для замовника.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image