Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Податкові консультації, податкове консультування у Вінниці

Image

Податкове законодавство в Україні постійно змінюється, уточнюється і розширюється новими нормами. Оновлення та зміна податкового законодавства відбувається настільки динамічно, що за цим процесом досить складно встежити непрофесіоналам. Змінюються не тільки норми податкового законодавства, а й їх офіційне тлумачення. За несплату або несвоєчасну сплату податків і зборів нормами Податкового кодексу України, Кодексу про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України передбачена відповідно відповідальність як для юридичних осіб, так і для фізичних осіб, досить істотні фінансові санкції і штрафи.

Тому з питаннями оподаткування, сплати податків і необхідністю податкових консультацій стикаються багато як юридичних осіб і підприємців, так і простих громадян України, нерезидентів, іноземців або фізичнних осіб. У разі, якщо у вас виникли питання, що стосуються оподаткування, ви зможете отримати всі необхідні податкові консультації, скориставшись послугами команди професіоналів аудиторської компанії «Надійність» з багаторічним досвідом і винятковими професійними якостями і знаннями. Податкові консультації передбачають роз'яснення чинних законів і надання актуальних даних, що стосуються українського податкового законодавства.

Основне завдання податкових консультантів аудиторської компанії «Надійність» при консультуванні з питань оподаткування - надати клієнтам найбільш повні і розгорнуті відповіді на поставлені питання, запропонувати комплексний підхід і ефективні рішення проблем, можливо навіть нестандартні, виходячи з унікальних потреб клієнта, які б мінімізували податкові ризики і виплати.

Аудиторська фірма «Надійність» надає податкові консультації у Вінниці підприємствам, юридичним особам у формі ТОВ, ПП, ПАТ, ПрАТ, послуги з податкового консультування власникам, керівникам і директорам підприємств і юридичним особам, податкові консультації бухгалтерам або головному бухгалтеру підприємств і юридичних осіб, податкові консультації фізичним особам-підприємцям та просто громадянам України, нерезидентам, іноземцям або фізичним особам. Такі консультації можуть включати:

Податкові консультації, податкове консультування у Вінниці

Податкові консультації з податкових перевірок та оскарження податкових рішень Податкові консультації щодо фінансових санкцій та штрафів

Податкові консультації по ПДВ податку на додану вартість

Податкові консультації з податку на прибуток

Податкові консультації за єдиним податком

Податкові консультації з ПДФО податку на доходи фізичних осіб

Податкові консультації по ЄСЗ єдиному соціальному збору

Податкові консультації з податку на майно

Податкові консультації з транспортного податку

Податкові консультації з акцизного податку

Податкові консультації щодо екологічного податку

Консультації щодо оподаткування експорту, експортних операцій

Консультації щодо оподаткування імпорту, імпортних операцій

Консультації щодо вибору системи оподаткування.

Для ФОП фізичних осіб-підприємців податкові консультації

Консультації підприємців з єдиного податку.

Для фізичних осіб податкові консультації

консультації з оподаткування ПДФО при продажу нерухомості

консультації з оподаткування ПДФО при продажу рухомого майна

консультації з оподаткування ПДФО інвестицій

консультації з оподаткування ПДФО іноземних доходів

консультації з оподаткування ПДФО нерезидентів, іноземців

консультації про уникнення подвійного оподаткування

консультації з оподаткування ПДФО різних видів доходів

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image