Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Супровід податкових перевірок у Вінниці

Image

Податкові перевірки є невід'ємною частиною життєдіяльності будь-якого підприємства або підприємця. Для ведення успішного та стабільного бізнесу юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців залишається актуальним питання мінімізації податкових ризиків та фінансових втрат за результатами податкових перевірок податковими інспекціями, і цьому всебічно сприяє послуга аудиторської компанії «Надійність» щодо професійного супроводу податкових перевірок у Вінниці. Злагоджена робота професійної команди юристів і аудиторів аудиторської компанії «Надійність» забезпечить ефективний захист прав юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців при супроводі податкових перевірок, яке включає супровід на різних стадіях податкової перевірки, а саме:
- супровід до проведення податкової перевірки,
- супровід на стадії проведення податкової перевірки,
- супровід на стадії підписання акту податкової перевірки,
- супровід на стадії адміністративного оскарження акту податкової перевірки,
- супровід на стадії судового податкового спору.

Супровід податкових перевірок фахівцями аудиторської компанії «Надійність» допоможе підприємству або підприємцю уникнути сплати суми донарахувань податків і зборів в повному обсязі, або обґрунтовано зменшити її в разі, якщо такі донарахування є незаконними, або ж відстрочити сплату донарахувань податків і зборів на строк від півроку до півтора років.

Супровід до проведення податкової перевірки

Аудиторська фірма «Надійність» надає послуги супроводу податкової перевірки на стадії до проведення перевірки податковою інспекцією у вигляді:

експрес-діагностики податкових ризиків або оцінки податкових ризиків - аудиторська послуга, яка проводиться в найкоротші терміни (2-5 днів) і включає всебічний аналіз, оцінку та діагностику фінансової і податкової звітності, ведення бухгалтерського обліку, повноту нарахування та сплати податків, зборів та ЄСВ, дотримання чинного законодавства.
консультацій і рекомендацій щодо усунення помилок і порушень в податковій та фінансовій звітності, пов'язаних з нарахуванням податків, зборів та ЄСВ.
відновлення і сприяння в коригуванні окремих ділянок в бухгалтерському обліку та налоговій звітності.

Супровід на стадії проведення податкової перевірки

При супроводі податкових перевірок на стадії до проведення податкової перевірки послуги аудиторської фірми «Надійність» можуть включати такі консультаційні та юридичні послуги:

усні та письмові консультації з будь-яких питань, що виникають у підприємства чи підприємця при проведенні податкової перевірки;
підготовка відповідей на письмові та усні запити податкової інспекції в ході проведення податкової перевірки.
При супроводі податкових перевірок наші фахівці допоможуть розібратися в найважчих питаннях при податкових перевірках і дати своєчасні і корисні поради. Так, на стадії податкової перевірки важливо вміти обгрунтувати законність і правильність відображення і документування тих чи інших операцій. Іноді перевіряючі податкової інспекції в ході податкової перевірки вимагають від підприємства або підприємців тих документів або ведення журналів, які підприємства або підприємці не зобов'язані складати або вести, іноді це робиться спеціально, щоб нашкодити підприємству або підприємцю. Наші фахівці знають, в яких випадках і які документи повинні бути у підприємства і підприємця, і як грамотно поводитися в ході податкової перевірки.

Супровід на стадії адміністративного оскарження податкової перевірки Оскарження рішення податкової інспекції в адміністративному порядку

Підприємство і підприємці мають право оскаржити рішення податкової інспекції в адміністративному порядку. Оскарження рішення податкової інспекції в адміністративному порядку включає в себе подачу заперечень до акта податкової перевірки і скарги на рішення податкової інспекції. За результатами перевірки податкової інспекції підприємство або підприємець можуть подати заперечення до акта податкової перевірки в податкову інспекцію, яка проводила перевірки. Такі заперечення до акта податкової перевірки подаються протягом п'яти робочих днів з дня отримання акта перевірки, але не пізніше.

Також підприємство або підприємець можуть оскаржити в адміністративному порядку рішення податкової інспекції, яке виноситься за результатами податкової перевірки. Оскарження рішення податкової інспекції в адміністративному порядку передбачає подачу скарги до вищої податкової інспекції протягом 10 днів після отримання рішення-повідомлення податкової інспекції за результатами податкової перевірки. Скарга на рішення податкової інспекції в адміністративному порядку зупиняє виконання підприємством або підприємцем рішення податкової інспекції до закінчення процедури адміністративного оскарження такого рішення.

Послуги аудиторської фірми «Надійність» щодо супроводу податкових перевірок на стадії адміністративного оскарження податкової перевірки можуть включати саме оскарження рішення податкової інспекції в адміністративному порядку, а також консультаційні та юридичні послуги:

Консультації щодо оскарження рішення податкової інспекції в адміністративному порядку;
Підготовка і подача заперечень до акта податкової перевірки до податкової інспекції;
Підготовка та подача скарги на податкове повідомлення-рішення до вищого податкового органу за результатами перевірки податковою інспекцією.
Надаючи послугу щодо оскарження рішення податкової інспекції в адміністративному порядку, фахівці аудиторської компанії проводять ретельний і всебічний аналіз акта перевірки податковою інспекцією, вивчення документів щодо спірних операцій або питань оподаткування, який послужив основою для застосування до підприємства штрафів, на підставі аналізу виробляють оптимальну правову позицію для оскарження рішення податкової інспекції в адміністративному порядку.

Супровід на стадії судового податкового спору

Судовий податковий спір у Вінниці Судовий податковий спір передбачає оскарження незаконного рішення-повідомлення податкової інспекції про донарахування податків і штрафів. Якщо підприємство або підприємець вважають незаконним і неправомірним рішення-повідомлення за результатами податкової перевірки, то в такому випадку юридична особа або фізична особа-підприємець мають право оскаржити в суді рішення податкової інспекції про донарахування податків і штрафів. Якщо підприємство або підприємець подає позов до суду про скасування рішення податкової інспекції до дня набрання законної сили рішенням суду, зобов'язання про донарахування податків і / або штрафів є неузгодженими і по ним відповідно податкова інспекція не застосовує заходи по стягненню до вступу в силу рішення суду.

Судовий податковий спір - це досить тривалий і складний процес, який обов'язково включає підготовку і подачу позову або позовної заяви до суду, збір необхідних доказів для суду, розробку тактики захисту в суді, представлення позову в суді в судових засіданнях. Кожен з перерахованих етапів судового податкового спору важливий, оскільки може бути вирішальним для успішного оскарження незаконного рішення-повідомлення податкової інспекції.

Юридичний захист у суді, супровід і представництво в суді інтересів підприємств і підприємців на будь-якій стадії судового податкового спору у Вінниці під час проведення податкових перевірок є основними напрямками наших фахівців. Аудиторська компанія «Надійність» веде податкові спори в суді і оскарження в судовому порядку податкового повідомлення-рішення за результатами податкової перевірки для підприємства чи підприємця, такі послуги включають:

аналіз перспектив судового спору і судового оскарження рішення податкової перевірки на підставі акту податкової перевірки,
підготовку і подачу в суд позову або позовної заяви про скасування податкового повідомлення-рішення податкової інспекції, - юридичний супровід в суді
участь в судових засіданнях в якості представника підприємства або підприємця, або представництво інтересів клієнтів в судовому процесі.
Фахівці аудиторської компанії «Надійність» мають багаторічний досвід судових податкових суперечок і знають не тільки, як оскаржити рішення податкової інспекції в судовому порядку, але і як виграти судовий податковий спір у Вінниці. Як правило, чим раніше на стадії супроводу податкової перевірки або судового податкового спору наші фахівці підключаться до допомоги підприємству і підприємцю, тим більше шансів домогтися успіху в судовому податковому спорі.

Як виграти судовий податковий спір у Вінниці?

Змагальність сторін судового податкового спору - це один із принципів будь-якого судового спору, в тому числі і суперечки з податковою інспекцією. Принцип змагальності сторін означає, що обидві сторони судового податкового спору - позивач і відповідач - змагаються в поданні суду доказів та правових позицій, а також в доведенні перед судом переконливості. І в кінцевому підсумку судовий податковий спір виграє та сторона, яка надасть суду найбільш переконливі і вагомі докази і правову позицію, а також доведе в суді правову спроможність своїх аргументів.

Отже, щоб виграти судовий податковий спір і успішно захистити інтереси підприємства чи підприємця, необхідно ретельно продумати тактику і стратегію захисту в суді, виробити грамотну правову позицію і зібрати переконливі документальні та інші докази щодо захисту в судовому податковому спорі. Тому самостійний захист в суді теоретично можливий, проте за відсутності глибоких знань у сфері права і оподаткування та навичок їх практичного застосування, навіть якщо ви маєте рацію, то можете програти в суді навіть виграшний податковий спір.

Фахівці аудиторської компанії «Надійність» мають всі необхідні знання, щоб вигравати судові податкові спори, які можливо виграти. Оскільки вони мають багаторічний досвід участі в судових податкових спорах, а також володіють безцінними знаннями судової практики вирішення різних судових податкових суперечок, це дозволяє їм оперативно і професійно провести аналіз і перспективи податкового спору, зібрати необхідні докази, розробити успішну тактику і переконливу правову позицію для податкових суперечок будь-якої складності.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image