Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Відновлення бухобліку у Вінниці

Image

Наша компанія надає послуги з відновлення бухгалтерського обліку у Вінниці , незалежно від рівня складності поставленого завдання. Навіть за умови відсутності здебільшого первинних документів, послуга надається в повному обсязі. Відновленням обліку у Вінниці  займаються кваліфіковані аудитори та фінансові фахівці.

Відновлення обліку у Вінниці може знадобитися в тому випадку, якщо з початку діяльності компанії або підприємства фінансовая звітність не велася . Або ж якщо ведення обліку було некомпетентним і його результати не відповідають дійсності.

Як відбувається відновлення обліку в Києві

  1. Проводиться детальна діагностика реального стану справ в бухгалтерії компанії. Це дозволяє виявити всі наявні проблеми і недоліки. Замовнику надається для ознайомлення звіт про результати діагностики і можливі наслідки при перевірці контролюючими органами.
  2. За підсумками діагностики вибудовується оптимальна система відновлення обліку у Вінниці . При цьому головними цілями є максимальна швидкість відновлення і зниження витрат клієнта.
  3. Програмісти компанії на підставі технічного завдання фінансових експертів складають програми, за допомогою яких можна виконувати основні функції та процедури. Наприклад, відновлення втраченої первинної документації, інвентаризація або створення облікових систем.
  4. По завершенню технічної частини роботи клієнтові надаються попередні підсумки відновлювальних робіт і озвучуються суми можливих штрафів або пені.   Обумовлюються нюанси податкового плану підприємства.
  5. Завершальним етапом відновлення обліку у Вінниці  є складання податкових декларацій і закриття рахунків. За необхідності можливе складання звітних документів за поточний період.

Послуга вважається наданою в повній мірі тоді, коли замовник отримав готову бухгалтерську базу, регістри і повний пакет необхідних звітних форм. З цього моменту підприємство може вести самостійну фінансову звітність. 

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image