Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Ведення обліку ФОП фізичної особи-підприємця у Вінниці

Image

Фізичні особи-підприємці не зобов'язані вести бухгалтерський облік, проте підприємці ФОП зобов'язані вести облік доходів і витрат і регулярно своєчасно здавати звіти в податкову інспекцію. На сьогоднішній день бухгалтерське обслуговування ведення обліку ФОП у Вінниці стає доступним і популярним серед фізичних осіб-підприємців Вінниці, оскільки дає можливість безпосередньо вести підприємницьку діяльність і без будь-якого облікового клопоту розвивати свій бізнес.

Бухгалтерське обслуговування ведення обліку ФОП фізичної особи-підприємця у Вінниці фахівцями бухгалтерської фірми Надійність» дасть можливість уникнути штрафних санкцій, адміністративної і навіть кримінальної відповідальності. Уклавши договір на бухгалтерське обслуговування, ведення обліку та подання звітності ФОП фізичної особи-підприємця з нашою аудиторською фірмою "Надійність", підприємець отримає наступні якісні бухгалтерські послуги:

отримання первинних документів від клієнта і від третіх осіб: накладних, рахунків, актів приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг), виписок банку;
розрахунок податків та інших обов'язкових платежів, надання даних для сплати податків і зборів;
складання і подання звітності в органи фіскальної служби (податкової інспекції), пенсійний фонд, фонди соціального страхування, органи державної статистики;
консультації юридичні, бухгалтерські та податкові, що стосуються діяльності підприємства, включаючи питання щодо складання господарських договорів, податкових декларацій і оптимізації оподаткування, кадрового обліку та інші.

У разі, якщо ФОП фізична особа підприємець є платником ПДВ податку на додану вартість і має найманих працівників, бухгалтерське обслуговування ведення обліку ФОП фізичної особи-підприємця у Вінниці фахівцями аудиторської фірмою "Надійність" включає:

- бухгалтерську послугу з ведення податкових накладних з ПДВ з використанням програмного бухгалтерського комплексу;
- бухгалтерську послугу зі складання кадрових і організаційних наказів і договорів, табеля обліку робочого часу,
- бухгалтерську послугу з нарахування заробітної плати найманих працівників ФОП,
- бухгалтерську послугу з розрахунку податків та інших обов'язкових платежів, пов'язаних із заробітною платою,
- бухгалтерську послугу зі складання відомостей нарахування заробітної плати з використанням програмного бухгалтерського комплексу.

За бажанням ФОП фізичної особи підприємця бухгалтерське обслуговування ведення обліку ФОП фізичної особи підприємця у Вінниці фахівцями аудиторською фірмою "Надійність" може також включати такі бухгалтерські послуги:

- розірвання трудового договору з найманою особою і зняття з обліку трудових договорів, зареєстрованих в центрі зайнятості з 01.01.2015 року;
- реєстрація книги доходів і витрат в податковій інспекції;
- оформлення і надання листів, довідок, запитів та інших документів.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image