Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Етапи, методика і процедури проведення експрес-аудиту у Вінниці

Image

Ви погоджуєте і вибираєте з аудиторською фірмою предмет експрес-аудиту, що включає вибір переліку проблемних питань, ділянок бухгалтерського обліку, переліку податків, зборів і виборів інших аспектів фінансово-господарської діяльності. Далі наші фахівці виїжджають на підприємства і починають експрес-перевірку. В цілому, процес проведення експрес-аудиту включає наступні етапи:

  • узгодження з підприємством предмета, питань, ділянок експрес-аудиту, яке закріплюється в договорі;
  • проведення експрес-аудиту, яке включає, в основному, аналіз і аналітичні процедури документів і звітності, розрахунків та реєстрів бухгалтерського обліку;
  • складання короткого письмового звіту та передача замовнику.

Проведення експрес-діагностики в найкоротші терміни передбачає оцінку і перевірку ключових питань податкової звітності та нарахування податків, аналіз і перевірку принципових питань фінансової звітності та бухгалтерського обліку, точкову перевірку ключових документів і договорів фінансово-господарської діяльності, їх відображення в обліку та звітності.

Оскільки бліц-перевірка проводиться в найстисліші терміни і передбачає тільки точкову перевірку документів, експрес-аудиту притаманні обмеження і існує неминучий ризик того, що деякі, навіть суттєві, ризики можуть залишитися невиявленими.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image