Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Юридичне абонентське обслуговування у Вінниці

Image

Юридичне абонентське обслуговування у Вінниці

Бізнес будь-яких масштабів вимагає наявності команди досвідчених юристів. Буде це штатний підрозділ або зовнішня компанія - вирішує кожен підприємець для себе сам. Абонентське обслуговування - це сучасне і практичне пропозицію, яке полегшує ведення бізнесу.

Правова допомога, що надається юристами фірми "Надійність", дозволяє клієнту за відносно невелику фіксовану щомісячну плату залишатися в постійному контакті з фахівцями і консультуватися з поточних питань і проблем, пов'язаних з діяльністю компанії. Підприємці також можуть використовувати безліч функціональних варіантів: телефон та Інтернет, завдяки яким скорочується час, що витрачається на організацію зустрічі з юрисконсультом, отримання інформації, консультацію або відвідування офісу.

Абонентське юридичне обслуговування бізнесу у Вінниці дозволяє компаніям і підприємцям отримувати правову допомогу на кожному етапі прийняття рішень, пов'язаних з поточною ділової діяльністю, забезпечуючи безпеку і протидіючи наслідків невірних кроків, які можуть піддати вашу компанію великих фінансових втрат і непотрібному стресу. Керівники, які оформили абонентське юридичний супровід, можуть в будь-який час передати правову проблему будь-якої складності юристам "Надійність" для врегулювання будь-яких сумнівних рішень. Просто напишіть нам по електронній пошті або зателефонуйте, а ми зробимо все інше.

Абонентське юридичне обслуговування організацій у Вінниці - це пропозиція, завдяки якому вам не потрібно наймати юриста, досить підписати договір на певний пакет послуг за фіксовану ціну на місяць і співпрацювати з професійним правовим бюро, де ви можете повідомляти про виявлені проблеми з законом або податками. Наші юристи допоможуть зробити:

  • аналіз підписаного вами контракту;
  • підготовку необхідного листи;
  • допомога в переговорах з вашими контрагентами;
  • консультування з поточних питань і правовим моментам.

Завдяки зручному пакету робіт ми забезпечимо вам професійний захист в рамках чинного законодавства. Вартість абонентського юридичного обслуговування у Вінниці залежить від обсягу роботи команди і передбачуваних завдань. Це питання вирішується в індивідуальному порядку.

Де оформити абонентське обслуговування юридичних осіб?

Компанія "Надійність" спеціалізується на наданні правових послуг фізичним та юридичним особам. Набуті знання та навички дозволяють нам пропонувати підприємцям комплексне рішення проблем в бізнесі і надавати надійну і ефективну допомогу у вирішенні ваших юридичних проблем.

Усвідомлюючи, що найчастіше необхідна негайна консультація, ми прагнемо забезпечити доступність в будь-який час. При цьому ми гарантуємо повну конфіденційність в сфері довірених питань. Наша фірма прагне надавати надійну допомогу у всіх областях права, з якими стикаються її клієнти (включаючи стягнення боргів). Компанія "Надійність" пропонує допомогу підприємствам в їх повсякденній діяльності. Послуги в області права для компаній надаються малим і великим організаціям. Важливо, щоб при консультуванні керівників ми приділяли особливу увагу економічним аспектам наших рекомендацій, пропонуючи рішення з урахуванням конкретної ситуації і вимог.

Наша команда також займається професійними консультаціями, наданими фізичним особам і установам, що переслідують свої статутні цілі, крім ділової активності. Це фонди і асоціації.

Пропозиції, що надаються нашою фірмою, включають як юридичні консультації, так і представництво в судових і адміністративних процесах. Наша команда брала участь у створенні комерційних юридичних компаній, в тому числі з іноземною участю. Крім того, компанія також надає постійні послуги господарюючим суб'єктам, в тому числі, в, підготовці і укладанні різних договорів у сфері працевлаштування, договорів купівлі-продажу, оренди нерухомості, комерційних договорів, питань повідомлення до відповідних органів і офіси.

Особливості послуг, що надаються

У нашій повсякденній практиці ми маємо справу, серед іншого, з широко розуміються питаннями цивільного і комерційного права або питаннями трудового права. Ми прагнемо до того, щоб наші клієнти могли отримати грамотну допомогу в усіх областях права, з якими вони стикаються в ході своєї діяльності. Завдяки участі в незавершених судових розглядах, наша фірма має відповідний досвід у цій галузі і необхідні знання про реалії української системи правосуддя. Постійна співпраця адвокатів і юридичних консультантів гарантує професійне представництво в судових і адміністративних процесах.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image