Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Аудит підприємства добувної галузі у Вінниці

Image

 Підприємства видобувної галузі також включені до переліку підприємств, які зобов'язані замовити аудиторську послугу у аудиторської фірми, яка проведе аудит підприємства добувної галузі відповідно до статті 14 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні». Договір з аудиторською фірмою на проведення аудиту підприємства добувної галузі краще укласти завчасно, оскільки аудит підприємства добувної галузі займає час, а фінансова звітність повинна бути оприлюднена разом з аудиторським висновком не пізніше ніж до 30 квітня року, наступного за звітним періодом, на веб -сторінці (в повному обсязі) або іншим способом у випадках, визначених законодавством.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image