Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Комплексний Due Diligence у Вінниці

Image

Комплексний Due Diligence, дью-ділідженс - комплексне дослідження правових, податкових, фінансових та інших аспектів фінансового становища підприємства і ведення господарської діяльності компанії за певний період з аналізом усіх можливих правових або фінансових ризиків.

Комплексний Due Diligence включає проведення правового, фінансового та податкового Due Diligence, тобто включає:

  • Правовий Due Diligence, який передбачає аналіз, перевірку та оцінку: статутних документів та формування статутного капіталу, складу учасників; документів на права власності або користування на об'єкти нерухомого майна, в тому числі земельних ділянок, на об'єкти інтелектуальної власності; законності здійснення господарської діяльності і значних угод; суперечок з державними контролюючими органами, підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами; дотримання законодавства в сфері трудових відносин, охорони праці, готівкового обігу, зовнішньоекономічної діяльності, патентування та ліцензування, РРО, інші питання.
  • Фінансовий Due Diligence, який передбачає аналіз, перевірку та оцінку: облікової політики та системи внутрішнього контролю та системи документообігу; інвентаризацію ключових активів і зобов'язань; доходів і витрат та фінансового стану підприємства; істотних статей активів, зобов'язань і кредитного портфеля і застав; інших питань.
  • Податковий Due Diligence, який передбачає аналіз, перевірку та оцінку суттєвих статей податкової звітності компанії з метою отримання інформації про повноту нарахування податків, зборів та ЄСВ, податкове навантаження і оцінку наявних податкових ризиків.
    Перелік питань, які розглядаються під час проведення комплексного Due Diligence, може бути істотно змінений і розширений в залежності від специфіки господарської діяльності підприємства або іншого об'єкта інвестування.

Що видається за результатами комплексного Due Diligence?

За результатами надання послуги комплексного Due Diligence аудиторська фірма «Надійність» складає письмовий звіт про реальний стан підприємства з описом істотних правових, податкових, фінансових та інших аспектів фінансового становища підприємства і ведення господарської діяльності компанії за певний період з аналізом усіх можливих правових або фінансових ризиків.

Письмовий звіт з комплексного Due Diligence дасть можливість замовнику послуг мінімізувати підприємницькі ризики - правові, податкові, фінансові - і досить часто дозволяє покупцеві аргументовано домогтися від продавця обгрунтованого зниження початкової ціни покупки.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image