044 23-23-993

096 45-22-676

Цифры и факты

20 let

23 года

безупречной работы с 1993 года в сфере аудита и консалтинга

proverki

3 000

аудиторских проверок в организациях различных сфер деятельности

person icon

100%

аудиторов в штате — надёжные и отзывчивые профессионалы

konsultacii

12 300

индивидуальных консультаций оказано по налогам, бухучету, праву

oshibki

79 000

ошибок исправлено у наших клиентов в ходе аудита и консалтинга

klients

9 из 10

компаний становятся нашими постоянными клиентами

UKRPOCHTA"Укрпошта" оголосила тендер на проведення аудиту фінансової звітності підприємства за 2015-2016 роки за міжнародними стандартами.
Про це йдеться в повідомленні "Укрпошти".
Як зазначається, очікувана сума закупівлі складає не більше 10 млн гривень (з ПДВ).
"Проведення аудиту діяльності" Укрпошти "за міжнародними стандартами фінансової звітності за 2015-2016 роки дозволить забезпечити прозорість фінансової звітності підприємства і завдяки цьому - підвищити довіру потенційних інвесторів і кредиторів до компанії. Також це можливість залучити до співпраці західних іноземних партнерів і міжнародні фінансові організації" , - зазначив гендиректор підприємства Ігор Смілянський.
Згідно із законодавством, процедура закупівлі проводитися через систему публічних електронних закупівель ProZorro, що дозволить залучити більшу кількість потенційних учасників торгів.
Кінцевий термін подання тендерних пропозицій - 21 жовтень 2016.
економічна правда
Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.

Акция

calc110%-АЯ СКИДКА НА АУДИТОРСКИЕ УСЛУГИ»

Уважаемые Клиенты, предлагаем Вам деловое сотрудничество в комплексном решении финансовых, бухгалтерских, юридических и управленческих задач. Мы ориентированы на повышение управляемости, эффективности и оздоровления бизнеса. До конца месяца действует 10%-ная скидка для строительных и проектных организаций по всем видам аудиторских услуг.

Подробнее