044 23-23-993

096 45-22-676

Цифры и факты

20 let

23 года

безупречной работы с 1993 года в сфере аудита и консалтинга

proverki

3 000

аудиторских проверок в организациях различных сфер деятельности

person icon

100%

аудиторов в штате — надёжные и отзывчивые профессионалы

konsultacii

12 300

индивидуальных консультаций оказано по налогам, бухучету, праву

oshibki

79 000

ошибок исправлено у наших клиентов в ходе аудита и консалтинга

klients

9 из 10

компаний становятся нашими постоянными клиентами

opz

НАБУ замовило у приватної фірми "фейковий" експертизи про нібито розтрати на ОПЗ

При цьому не взявши до уваги результати перевірок Державної фінансової інспекції України (тепер Державна аудиторська служба України (гасу) та аудиту компанії Ernst & Young за підсумками 2015 року.

Про це перший заступник голови правління ОПЗ Микола Щурик розповів в інтерв'ю виданню "Дзеркало тижня".

"Ці документи (аудит Ernst & Young і перевірка гасу) повністю спростовують всі звинувачення, висунуті проти мене НАБУ і САП. Вони є в розпорядженні цих відомств, але ті їх демонстративно ігнорують", - заявив топ-менеджер заводу.

Він також повідомив, що добровільно пройшов перевірку на американському поліграфі LafayetteLX4000 по методикам, якими протягом тривалого часу користується американська Феміда, правоохоронні органи і спецслужби США. "Результати цієї перевірки повністю спростовують нічим не обґрунтовані висновки НАБУ і САП про будь-яких незаконних діях з мого боку", - сказав Щурик.

Перший заступник голови правління ОПЗ переконаний, що всі звинувачення на його адресу - частина цілеспрямованої роботи по зниженню вартості ОПЗ і отримання контролю над підприємством. "Все це відбувається за активної участі Саакашвілі, який використовує НАБУ і САП", - акцентував він.

Щурик також зазначив, що спочатку в якості застави по ньому НАБУ і САП вимагали 205 млн. Грн., Але тепер згодні і на домашній арешт, а суд навіть не бачить сенсу усувати його від роботи. За словами Щурікова, така різка зміна позиції пов'язана з тим, що антикорупційні органи не можуть нічого йому пред'явити і почали усвідомлювати делікатність ситуації, в яку їх втягнули. "А тепер ще на два місяці затягують справу в спробі знайти хоч щось проти мене", - додав Микола Щурик.

Акция

calc110%-АЯ СКИДКА НА АУДИТОРСКИЕ УСЛУГИ»

Уважаемые Клиенты, предлагаем Вам деловое сотрудничество в комплексном решении финансовых, бухгалтерских, юридических и управленческих задач. Мы ориентированы на повышение управляемости, эффективности и оздоровления бизнеса. До конца месяца действует 10%-ная скидка для строительных и проектных организаций по всем видам аудиторских услуг.

Подробнее